czwartek, 29 lipca 2010

Astounding Wolf-Man vol. 4 - OKŁADKA

Już jakiś czas temu Jason Howard zaprezentował okładkę do czwartego wydania zbiorczego The Astounding Wolf-Mana, ale że wcześniej ją przegapiłem, zamieszczam ją teraz. Jak widać ciągłość tematyczna jest zachowana: Wolf-Man ponownie zaprezentowany jest w pozie defensywnej :) Ostatni album o przygodach wilkołaka-superbohatera zawierać będzie zeszyty #19-25 i jeszcze nie wiadomo kiedy się ukaże.

4 komentarze:

 1. Dobra okładka.

  Sam Wolf-Man mi jakoś szczególnie nie podszedł i zaprzestałem na kilku pierwszych zeszytach.

  P.S. Lubisz Savage Dragona?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wolf-Man jest naprawdę spoko, a rozkręca się właśnie po kilku pierwszych zeszytach. Ale w trade'ach czyta się zdecydowanie lepiej ;)

  PS: Niestety jeszcze nie wiem, bo mój Archive wciąż przede mną, ale z zasłyszanych opinii i wzrastającej chęci na przeczytanie go, mogę ostrożnie zadeklarować, że raczej na pewno go polubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No, dla mnie Dragon to zaraz po Invincible najlepsza rozrywkowa sieka (w dobrym tego słowa znaczeniu :)). I lepiej wchodzi w większej ilości - dobrze, że masz Archive.

  Kilka osób które znam (pewnie też je kojarzysz z neta) zniechęcało się jak czytało pojedyncze zeszyty, a jak sięgnęło po Archive, siadło i na raz przeczytało 200 stron to się wciągnęło.
  Tak więc jestem dobrej myśli nt. Twojej i Dragona wspólnej przyszłości :D

  Szkoda tylko, że nie wiadomo nic na temat 3 i 4 Archives.

  OdpowiedzUsuń
 4. No myślę, że nie będzie problemu ;) Z resztą rysunki Larsena bardzo mi sie podobały za czasów TM-Semicowego Spidera, więc chętnie wrócę do tej kreski.

  OdpowiedzUsuń