wtorek, 23 listopada 2010

ZAPOWIEDZI na luty 2011

Poniżej prezentuję około-niezwyciężone zapowiedzi na luty 2011 roku. W tym zestawie ukaże się już szóste twardookładkowe wydanie Invincible'a - szkoda, że zaprezentowano jedynie połowę okładki (sneak-peak drugiej połowy tutaj). W ogóle to dość spokojna ta okładka, zważywszy na hardkorowe wydarzenia jakie będą zaprezentowane. W sprzedaży pojawi się też nowa koszulka z Niezwyciężonym - ta sama, która miała przedpremierę podczas New York Comic-Conu. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom ukaże się kolejny zeszyt Science Doga zbierający opowieść z Invincible #75 oraz tą, która miała się pojawić za 2,5 roku w Invincible #100. Widocznie sprzedaż pierwszego numeru była na tyle zadowalająca, że postanowiono pójść za ciosem. Pytanie tylko, co w takim razie pojawi się w jubileuszowym numerze Niezwyciężonego jako dodatek?

Invincible: The Ultimate Collection vol. 6 HC - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley i Cory Walker; kolory: Fco Plascencia.
To album, na który czekałeś! Wojna Niezwyciężonych zapoczątkowana przez Angstroma Levy! Epicka bitwa z Conquestem! Ostateczne przygotowania do Wojny Viltrumiańskiej! Inwazja Sequidów na Ziemię! Wszystko to czeka cię wewnątrz. To prawdopodobnie najbardziej wybuchowy i napakowany akcją album o Niezwyciężonym do tej pory - nie przegap go! Zawiera numery: Invincible #60-70 i Invincible Returns #1. 23 luty. 336 stron. 34,99 USD

Invincible T-Shirt - grafika: Ryan Ottley; kolor: Fco Plascencia.
Co w tym sezonie będą nosić wszyscy Viltrumianie? Zupełnie nową koszulkę prezentującą Niezwyciężonego - postać stworzoną przez Roberta Kirkmana i Cory Walkera. To prawdopodobnie najlepsza koszulka superbohaterska we wszechświecie! 16 luty. S-XL 24,99USD. XXL 27,99 USD.

Science Dog Special #2 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Cory Walker, okładka: Cory Walker i Dave Stewart.
Z ogniem walcz ogniem, ze złem walcz nauką! Zeszyt zbiera nigdy niewznawiany back-up z Invincible #75, jak również zupełnie nową, nigdy wcześniej nie publikowaną konkluzję opowieści. Ta historia była tworzona przez lata - nie przegapcie tego epickiego zakończenia! 23 luty. 32 strony. 3,50 USD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz