sobota, 8 stycznia 2011

Nerdoza #16 - FIGURKOWO #4 (update)

Po tym co ostatnio widziałem na forum Kirkmana, mogę stwierdzić jedno: fanom Invincible'a chronicznie zaczęło brakować figurek z tej serii. Michael Jamieson (ReZourceman) zaprezentował kilka przeróbek jakich dokonał na różnych modelach (Star Wars, X-Men i innych) i zaadaptował na potrzeby linii Heroclix. Poniżej zdjęcia postaci z Invincibleverse, a jeszcze niżej filmik z youtube'a będący prezentacją całości (a na końcu mała niespodzianka w postaci zapowiedzi kilku innych figurek).


A tutaj bardzo ładne popiersie Allena Kosmity wykonane przez Seana Viloria na zlecenie DeadMike'a z forum Kirkmana. Rzeźba ta jest wypadkową stylów Ryana Ottley'a i Andrew Huerty no i prezentuje się bardzo okazale. Całość zostanie jeszcze pomalowana, a jak tylko się to stanie uzupełnię wpis.

Jak widać fani szaleją. Sam przyznam, że chętnie postawiłbym kilka Invinci-figurek na swojej półeczce, ale wolałbym raczej profesjonalne wykonanie. Niemniej jest coraz bardziej prawdopodobne, że jeszcze w tym roku zobaczymy jakąś linię zgrabnie wykonanych figurek na licencji Image. Stay tuned.

UPDATE 12.01.2011:
Poniżej ostateczna wersja figurki przygotowanej przez Seana Viloria:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz