środa, 23 lutego 2011

ZAPOWIEDZI na maj 2011

Image Comics ujawniło swe wstępne zapowiedzi na maj tego roku. Piszę "wstępne" bo podejrzewam, że tak naprawdę niewiele z nich ukaże się w planowanym terminie. Więcej zapowiedzi z Image dostępnych jest tutaj.
Invincible #83 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley, kolory: Fco Plascencia.
Tether Tyrant i Magmaniac długo tolerowali poboczne stanowiska zajmowane w społeczności przestępców - do teraz! Niezwyciężony ma aż nadto problemów, jego życie to ruina, a musi sobie radzić jeszcze z następstwami... och, to będzie dopiero powiedziane. 11 maja. 32 strony. 2,99 USD.
Guarding the Globe vol. 1 TP - scenariusz: Robert Kirkman i Benito Cereno, rysunki: Ransom Getty, kolory: Fco Plascencia i inni.
W samą porę aby przyjąć uderzenie drugiej mini-serii, tom ten zbiera wszystkie sześć zeszytów pierwszej mini-serii. Pokaże on jak Brit rekrutuje nowych, międzynarodowych Strażników Ziemi. 25 maja. 144 strony. 16,99 USD.
Super Dinosaur Origin Special #1 - scen. Robert Kirkman, rys. Jason Howard
W końcu pojawił się Super Dinozaur! W tym samodzielnym wydaniu specjalnym dowiesz sięwszystkiego co trzeba o najlepszym przyjacielu Dereka Dynamo - Super Dinozaurze. Skąd pochodzi? Jak uniknął wyginięcia? Czym jest Wewnętrzna Ziemia? Czym, do cholery, jest DynOre i dlaczego jest tak niebezpieczne? To wszystko i znacznie więcej zostanie wyjawione! 18 maja. 32 strony. 2,99 USD.
Super Dinoasur #2 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Jason Howard, kolory: Fco Plascencia.
W końcu, Max Maximus wykonuje swój ruch. Super Dinosaur i Derek Dynamo staną twarzą w twarz z najbardziej przerażającym wrogiem jakiemu kiedykolwiek stawili czoło... ale tylko wtedy, jeśli wcześniej nie zamarzną na śmierć. 18 maja. 32 strony. 2,99 USD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz