sobota, 14 stycznia 2012

Zapowiedzi na kwiecień 2012

Są i zapowiedzi na kwiecień 2012 roku. Z Kirkmanowych tytułów ukażą się kolejne zeszyty The Walking Dead, Thief of Thieves, Super Dinosaur oraz The Infinite. Kolejne zapowiedzi Invincible są na razie wstrzymane, gdyż twócy nadganiają ogon, jaki zostawili w zeszłym roku. Jak pisze Sina Grace w odpowiedziach na listy w ostatnim numerze, plan jest taki aby teraz Niezwyciężony pojawiał się co trzy tygodnie - jest więc szansa, że jeszcze przed 2013 rokiem seria dobije do setnego numeru. Trzymam kciuki. Z innych tytułów Image Comics polecam wydanie zbiorcze zajebistego The Strange Talent of Luther Strode, kolejny TPB Chew, kontynuację Supreme Alana Moore'a (z rysunkami Erika Larsena) no i oczywiście kolejnego Spawna Szymona Kudrańskiego.

The Walking Dead #96
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Charlie Adlard
Tusz i cienie: Cliff Rathburn.
 Data wydania: 18 kwietnia 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

Droga do setnego numeru rozpoczyna się właśnie tutaj jako konkluzja do "Większego świata". Czy wspólnota ricka dołączy do sieci? Czy dane im będzie doświadczyć niespotykanego pokoju i szczęścia, czy może Rick wszystko zrujnuje? A może przyprawi sobie jeszcze więcej śmiertelnych wrogów niż do tej pory?

Thief of Thieves #3
Scenariusz: Robert Kirkman i Nick Spencer
Rysunki: Shawn Martinbrough
Kolory: ???
Data wydania: 4 kwietnia 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD

Syn Conrada, Augustus zrobił wszystko co w jego mocy, aby żyć zgodnie ze spuścizną ojca. Faktem jednak jest to, że nie jest dobrym złodziejem. Jego fuszerka odsłoniła go, dzięki czemu Agentka Cohen będzie w stanie śledzić Augustusa dopóki nie złapie Conrada z krwią na rękach.

Super Dinosaur #11
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Jason Howard
Kolory: Jason Howard
Data wydania: 25 kwietnia 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

W ręce The Exile wpada Derek Dynamo, dzięki czemu jego mistrzowski plan jest bliski realizacji. Czy Super Dinosaur zdąży go powstrzymać? The Exile planuje przejąć świat - zniewolić ludzkość! Co na to Derek? Oprócz tego doktor Dynamo  po raz ostatni stanie twarząw twarz ze swoim nemesis - Maxem Maximusem.

The Infinite #8
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Rob Liefeld
Kolory: ???
Data wydania: 4 kwietnia 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD

Zreorganizowany, z uzupełnionymi szeregami, Bowen wznawia atak na The Infinite. Plan jest drobiazgowy, a determinacja nie zachwiana. W końcu wie co musi zrobić, ale czy będzie wystarczająco silny aby tego dokonać? I czy będzie w stanie przeprowadzić misję, zanim jego zespół obróci sie przeciwko niemu? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz