środa, 25 sierpnia 2010

Ale jazda W SKLEPACH

Invincible #74 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley, kolory: Fco Plascencia.
Wojna Viltrumiańska trwa! Zdrajca ujawniony. Wielki Regent Imperium Viltrum - Thragg - przeprowadza szeroko zakrojony atak na serce Koalicji Planet - Telescrię. Wygląda na to, że wszystko stracone, ale Koalicja nie podda się bez walki! 25 lipiec. 32 strony. 2,99 USD
Guarding the Globe #1 - scenariusz: Robert Kirkman i Benito Cereno, rysunki: Ransom Getty, kolory: Fco Plascencia.
Gdy Wojna Viltrumiańska wrze na kartach Niezwyciężonego, szeregowi członkowie Strażników Ziemi nagle zostają rozdzieleni. Świat jest w niebezpieczeństwie a zespół poszukuje nowej krwi. Nadszedł czas największej rekrutacji od czasów gdy Omni-Man zarżnął oryginalnych członków. Ale czy nowi Strażnicy Ziemi będą gotowi na czas aby powstrzymać Nowy Porządek. 25 sierpnia. 32 strony. 3,50 USD.
Science Dog Special #1 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Cory Walker, okładka: Cory Walker i Dave Stewart.
Z ogniem walcz ogniem, ze złem walcz nauką! Zeszyt zbiera nigdy wcześniej niewznawiane krótkie opowieści z "Invincible" #25 i #50. Historia ta bezpośrednio nawiązuje do wstrząsającej kontynuacji, która pojawi się w numerze #75. Jeśli czytasz Niezwyciężonego wyłącznie w tradepaperbackach, to jest właśnie opowieść, którą przegapiłeś. Nie przegap jej po raz kolejny! 25 sierpnia. 32 strony. 3,50 USD.
Dynamo 5: Sins of the father #3 (z 5) - scenariusz: Jay Faerber, rysunki: Julio Brilha, okładka 1: Mahmud A. Asrar i Ron Riley, okładka 2: Erik Larsen.
W numerze jeszcze więcej nastoletnich herosów Image stanie naprzeciw zagrożenia ze strony obcych. Tymczasem Wraith odkrywa swoje szokujące dziedzictwo. 25 sierpnia. 32 strony. 3.99 USD.
Invincible vol. 13: Growing Pains TP - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley, kolory: Fco Plascencia.
Po bitwie z Qonquestem, Niezwyciężony i jego Świat są w ruinie. Mark musi stawić czoła pytaniom, na które nie wie jak odpowiedzieć: o jego przyszłość jako bohatera i co potrzeba by bronić ludzi na Ziemi? W tym samym czasie, daleko w kosmosie, Nolan i Allen czynią przygotowania do zbliżającej się Wojny Viltrumiańskiej. Album zbiera numery #66-70 i Invincible Returns #1. 25 sierpnia. 144 strony. 14,99 USD.
Savage Dragon: United We Stand TP - scenariusz i rysunki: Erik Larsen
Pierwszy epicki team-up Savage Dragona z Niezwyciężonym, Spawnem, Shadowhawkiem i Witchblade. Kiedy Solar Man decyduje, że już czas przejąć kontrolę nad Ziemią, Savage Dragon gromadzi najbardziej inspirujący pokaz mocy jaki kiedykolwiek zwołano przeciwko niemu. To wszystko, plus tragiczna konkluzja poszukiwań żony Dragona. Zawiera zeszyty #139-144. 25 sierpnia. 128 stron. 16.99 USD.
Noble Causes vol.10: Ever After - scenariusz: Jay Faerber, rysunki: Yildiray Cinar.
Najbardziej patologiczna rodzina wydawnictwa Image powraca w swej ostatniej przygodzie. Długo trzymane w tajemnicy sekrety wreszcie ujrzą światło dzienne w finałowym rozdziale sagi Noble Causes. Zawiera zeszyty #37-#40. 25 sierpnia. 104 strony. 12.99 USD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz