piątek, 6 sierpnia 2010

Kto następny w kolejce? - Ankieta

Premiera telewizyjnej adaptacji "Żywych Trupów" zbliża się coraz większymi krokami, a mnie zastanawia, jaki kolejny tytuł stworzony przez Kirkmana mogą wziąć na tapetę filmowcy? W moim odczuciu praktycznie każdy kirk-bohater jest fantastycznym materiałem na film bądź serial. No by czy taki "Tech Jacket" nie sprawdziłby się jako znakomity obraz science-fiction z wartką akcją i sympatycznymi bohaterami? A "Wolf-Man" to murowany hit w kategorii dramat-horror, którego nie powstydziłby się sam Guillermo del Toro. Z kolei "Capes" to świetna komedia superbohaterska, a "Brit" komedio-dramat o zmęczonym swym fachem agencie od czarnej roboty. A może by tak "Marvel Zombies"? Jakie jest Wasze zdanie? Możecie się nim podzielić w ankiecie po prawej. Zapraszam do głosowania, czasu macie do końca miesiąca.

7 komentarzy:

 1. Battle Pope, ja chcę Battle Pope :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam dylemat. Tech Jacket albo Wolf-Man. Oba świetnie nadają się na pojedynczy film. Ale, że bardziej chyba wolę s-f to Tech Jacket :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do Wolf-Mana to nie miałem jeszcze przyjemności. Poczekam aż zaczną wychodzić wydania Ultimate Collection:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Możesz się nie doczekać ;) Niby to cztery tomy, ale nawet Battle Pope nie ma Ultimate'a - mimo, że to tylko 14 zeszytów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydawało mi się, że kiedy Kirkman zapowiedział zakończenie AWM to powiedział też że całość zostanie wydana w 2 UC HC.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cholera, przegapiłem tą wypowiedź chyba... Najwyżej sprzedam TPB ;)

  OdpowiedzUsuń