czwartek, 1 września 2011

Żywe Trupy opanowują bloga [zmiany]

Na początek serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w ankiecie i wyrazili swoją opinię na temat poszerzenia bloga o newsy z The Walking Dead. Stosunkiem głosów 20 (tak) do 2 (nie) i do 1 (radź se sam) zdecydowaliście, a właściwie pozwoliliście mi podjąć ostateczną decyzję, o przyszłości tego miejsca. Tak więc już wkrótce spodziewajcie się coraz większej ilości smrodu, zgnilizny i chodzących trupów.

Z tą zmianą wiążą się kolejne, które zapewne rzuciły Wam się w oczy po wejściu na blogaska. Nowy banerek, lepsza (moim zdaniem) nawigacja, przejrzystszy układ i trochę innych bajerów. Jest też konto na Facebooku, które będzie aktualizowane równie często (a czasem częściej), w myśl zasady: nie ma cię na fejsie, nie istniejesz...

To wszystko to tylko pierwsza fala, taki zwiastun kolejnych zmian, które będą się pojawiały w różnych odstępach czasowych i będą mniej lub bardziej widoczne. Tymczasem liczę na krytykę, uwagi i pomysły z Waszej strony. Polubcie Kirkmanię na fejsie i powiedzcie znajomym, że w mieście jest nowy/stary szeryf, który nie ma sobie równych w temacie komiksów Roberta Kirkmana.

Przynajmniej tak twierdzą u mnie na wsi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz