środa, 9 maja 2012

Nowości 9/05/2012

Od dziś w sprzedaży znajdują się cztery tytuły związane z Robertem Kirkmanem: Walking Dead #97, Invincible #91, The Tick #100 oraz Thief of Thieves #4. 

Invincible #91
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Ryan Ottley

Kolor: John Rauch
Data wydania: 9 maj 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

Nowy Niezwyciężony nie wycofa się, nie podda i nie będzie grał miło. Co się dzieje, kiedy Mark Grayson nie jest zadowolony ze swojego zastępcy? To wszystko oraz... to co wydarzyło się pomiędzy Robotem i Monster Girl w wymiarze Flaxan.

 

The Tick #100: The Tick meets Invincible
Scenariusz: Benito Cereno
Rysunki: Les McClaine

Kolor: Bob Polio
Data wydania: marzec 2012
Liczba stron: 48
Cena: 6,99 USD
Wydawca: New England Comics
Świętujemy setny numer Kleszcza 48-stronicowym, kolorowym blockbusterem, gdzie główną rolę odgrywa także Niezwyciężony Roberta Kirkmana. W pełnometrażowej, 24-stronicowej, epickiej historii Invincible zostaje przeniesiony do uniwersum Kleszcza, gdzie obaj potężni bohaterowie stawią czoła mistrzowi zbrodni o imieniu  Chairface Chippendale oraz tajemniczemu nikczemnikowi, przy którym nawet Chairface wygląda jak zwykły stojak na parasole. Historia jest tak niesamowita, że potrzebuje dwóch planet (i jednego księżyca) aby się w nic zawrzeć. Bonusowo zeszyt będzie zawierał: The Saga of the Tick, 20-stronicowa historia kariery Kleszcza, zilustrowana wybranymi okładkami i grafikami ze wszystkich 99 poprzednich numerów serii.

The Walking Dead #97
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Charlie Adlard
Tusz i cienie: Cliff Rathburn.
Data wydania: 9 maj 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

Dwa zeszyty w jednym miesiącu! Start "Something to Fear" będzie prowadzić do monumentalnego setnego zeszytu serii, w którym Rick i pozostali ocaleni, w końcu będą się mieli czego obawiać.

Thief of Thieves #4
Scenariusz: Robert Kirkman i Nick Spencer
Rysunki: Shawn Martinbrough

Kolory: ???
Data wydania: 9 maj 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD

Przeszłość Augustusa wychodzi na jaw. Czy błędy jego syna zagrożą największemu żartowi Conrada Paulsona?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz