niedziela, 25 lipca 2010

SDCC 2010 - #10 - RAPORT #3

Wczoraj - 24 lipca - w godzinach 14:30-15:30 odbyło się spotkanie pt. Partners in Image Comics. Na spotkaniu pojawił najnowszy partner Image - Robert Kirkman oraz założyciele wydawnictwa: Jim Valentino, Erik Larsen, Marc Silvestri i Todd McFarlane. Oto co mieli do powiedzenia:
Od lewej: Jim Valentino, Erik Larsen, Robert Kirkman, Todd McFarlane, Marc Silvestri.

* Kirkman zażartował uszczypliwie, że napisał "Image United" dla najwolniejszych artystów na planecie,
* Erik Larsen wspomniał, że narysuje #199 numer "Spawna", a McFarlane nałoży nań tusz. Erik i ja w rzeczywistości nie byliśmy w stanie nigdy zrobić takiego kombo. Zawsze był wrażliwy w temacie nakładania na swoje szkice tuszu przez kogoś innego. W "Image United", jeśli położyłem jakąś linię na Dragona, zawsze miał zastrzeżenia, nawet jeśli to była linia na stopie. - zdradził McFarlane. Twórca Spawna zapowiedział też, że wkrótce inny artysta przejmie na stałe serię (chodziło oczywiście o Szymona Kudrańskiego),

* Jim Valentino żartował, że jego następnymi seriami będą: "Walking Hawk" i "Shadow Dead" aby móc uszczypnąć nieco sławy od "The Walking Dead" Kirkmana,
* Kirkman powiedział, że jest niezwykle wdzięczny pozostałym panelistom, za szansę jaką mu dali na początku kariery. Gdybyście zostali w Marvelu albo mieli przejść do DC, nie byłoby mnie tutaj gdzie teraz jestem.
* W drodze jest gra oraz film na podstawie "The Darkness" marca Silvestri,
* Co z kolejnym filmem na temat Spawna? Cztery studia są zainteresowane produkcją. Ale oczywiście cała wina leży po stronie McFarlane'a, który wciąż ociąga się ze scenariuszem.
Robert Kirkman i Charlie Adlard w trakcie sesji autografów.

Poniżej wywiad z Johnem Laymanem i Robem Guillroy'em dla CBR.

A tutaj jedyna fotka jaką udało mi się znaleźć z rozdania nagród Eisnera. Twórcy "Chew" i ich statuetka.

Poniżej trailer do "The Walking Dead" w lepszej jakości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz