poniedziałek, 30 sierpnia 2010

ZAPOWIEDZI na listopad

Jestem trochę zawiedziony zapowiedziami na przedostatni miesiąc tego roku. Raz, że mało, dwa, że nie ma w nim zapowiedzi Invincible #79. Czemu? Nie wiem, może przez to, że Ottley nie narysował na czas okładki? Może dlatego, że opis jest ściśle tajny? A może dlatego, że to już koniec serii, albo po prostu zapomnieli o nim... A może to przez opóźnienia - co jest najbardziej prawdopodobne, bo zapewne w listopadzie ujrzymy w sklepach dopiero #77 numer.

Guarding the Globe #4 - scenariusz: Robert Kirkman i Benito Cereno, rysunki: Ransom Getty, kolory: Fco Plascencia.
Gdy Wojna Viltrumiańska wrze na kartach Niezwyciężonego, Strażnicy Ziemi są ostatnią linią obrony na naszej planecie. Knockout! Kid Thor! El Bruiser! Japandroid! Best Tiger! Pegasus! Cast Iron! Szeregi Strażników powiększają się, ale czy to wystarczy? Organizacja The Order wykonuje w końcu swój ruch; los całego świata wisi na włosku! 24 listopada. 32 strony. 3,50 USD.
The Astounding Wolf-Man Vol. 4 TP - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Jason Howard, kolory: Fco Plascencia.
TO JEST JUŻ KONIEC! Plan najstarszego mistrza został wyjawiony a los Zechariasza przesądzony! Zdumiewająca przygoda Wolf-Mana dobiega końca. Każda  chwila od początku serii dążyła do tego momentu! Po tych wydarzeniach świat Zdumiewającego Wolf-Man nie będzie już taki jak przedtem. Zawiera zeszyty #19 - 25. 10 listopada. 168 stron. 16.99 USD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz