środa, 26 stycznia 2011

ZAPOWIEDZI na kwiecień 2011

Image Comics udostępnił wreszcie listę zapowiedzi na kwiecień tego roku. Poniżej kilka wybranych tytułów z oferty Kirkmana. Od razu też nadmienię, że zarówno zeszyt #82 jak i TP vol. 14 zaliczą sporą obsówę. Nie ujawniono jeszcze ostatecznej wersji okładki do vol. 14, ale zastąpiłem ją preview z Twittera.
Super Dinoasur #1 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Jason Howard,  kolory: Fco Plascencia.
Tutaj się wszystko zaczyna! Zły Max Maximus chce siędostać do Wewnętrznej Ziemi. Pragnie dinozaurów, które tam żyją. Pragnie również pochodzący stamtąd potężny minerał DynOre. Super Dinoasur i Derek Dynamo są jedynymi, którzy mogą go powstrzymać! Los świata spoczywa na barkach dziesięcioletniego chłopca i jego najlepszego kumpla, 3-metrowego Tyrannosaurusa Rexa, który uwielbia gry komputerowe. 20 kwietnia. 32 strony. 2,99 USD.
Invincible #82 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley, kolory: Fco Plascencia.
Twarzą w twarz z Universą! Przybyła z odległej planety, władając niewyobrażalną mocą, szukając świata z którego mogłaby wyssać całą energię. Niezwyciężony powstrzymał ją, ale jak długo ona będzie się powstrzymywać... i co z nią w ogóle zrobić?. 13 kwietnia. 32 strony. 2,99 USD.
Invincible vol. 14: The Viltrumite War TP - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley, kolory: Fco Plascencia.
Pełna kronika Wojny Viltrumiańskiej. Niezwyciężony i jego najwięksi sojusznicy stają naprzeciw całej rasie Viltrumian.Rozciągająca się na cały wszechświat epicka bitwa, nie oszczędzi żadnaje planety, gatunku czy bohatera. Zawiera numery Invincible #71-78. 13 kwietnia. 32 strony. 2,99 USD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz