niedziela, 24 lipca 2011

SDCC 2011 - zbiorczo o wszystkim

W sobotę Robert Kirkman był obecny na dwóch panelach. Podczas Spotlight on Robert Kirkman, scenarzysta ujawnił, że Robot i Monster Girl powrócą w #6 zeszycie Guarding The Globe. Na pewno będą odmienieni na co wpływ ma Flaxański wymiar; spekuluje się, że mogą być pozbawieni mocy, nieco starsi, emocjonalnie wyprani etc. Kirkman dodał również, że będzie o nich mowa w najbliższym numerze Invincible (czyli w zeszycie #82; numer #81 miał swoją przedpremierę w miniony piątek). Z kolei na Image Comics Show Kirkman i inni współpaneliści rozmawiali o nowych projektach, które wkrótce ukażą się nakładem Image Comics - więcej na ten temat będzie w przyszłym tygodni na Kolorowych Zeszytach.

Polecam galerię użytkownika flickra - Mike'a Rollersona, w której umieścił masę świetnych zdjęć z sobotniego Zombie Walk. Jest epicko.

Poniżej możecie obejrzeć wywiad z Robem Liefeldem dotyczący "Image United" i jego wiecznych przesunięć w kalendarzu wydawniczym, "The Infinite" i okolicznościach jakie doprowadziły do współpracy z Kirkmanem i kilku innych rzeczach.Jeszcze niżej, na dokładkę 38-minutowy zapis z panelu dotyczącego serialu The Walking Dead oraz kilka zdjęć. Więcej fotek tutaj.

Na koniec tego raportu kilka prac Ryana Ottley'a jakie narysował ostatnio na SDCC: Invincible ratujący Gwen Stacy, Invincible vs Wolverine oraz Venom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz