środa, 14 września 2011

Mike Toris i proces kolorowania

Mike Toris pożegnał się - już chyba na stałe - z serią Invincible publikując ostatni raport z prac nad procesem kolorowania. Toris jest asystentem Nikosa Koutsisa (wspólnie pracują nad wieloma seriami w Image Comics, m.in Savage Dragon, 50 Girls 50) i pracował nad serią nakłądając płaskie kolory. Obaj mieli przyjemność zastąpić Fco Plascencię w numerach #79-81 Invincible. Od numeru #82 stery kolorysty przejął John Rauch.

7 komentarzy:

 1. ten klip z youtuba wszystko zasłania.... coś nie tak jest z wyświetlaniem obrazków albo coś nie tak jest z filmem.

  OdpowiedzUsuń
 2. możliwe, że to ma też związek z rozdzielczością mojego laptopa. ale wiele osób może używać przenośnego a tu ciężko o duży monitor.

  OdpowiedzUsuń
 3. A z jakiej przeglądarki korzystasz? Możliwe, że to jej wina. U mnie na lapku nie ma żadnych problemów (opera i explorer).

  OdpowiedzUsuń
 4. ale to już nieważne bo dziś blogspot wprowadził nowe wyświetlanie automatyczne. i wszystko hula:)

  OdpowiedzUsuń
 5. więcej - teraz Twoje wyświetlanie się dubluje z wyświetlaniem blogspota. żeby zamknąć grafikę trzeba 2 X kliknąć. chyba musisz wyrzucić nakładkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie, nie zauważyłem tej nowości. Spoko, postaram się pousuwać nakładki, ale gdzieniegdzie mogą one jeszcze pozostać - muszę w każdym poście zrobić to ręcznie. Dzięki za zwrócenie uwagi :)

  OdpowiedzUsuń