środa, 26 października 2011

Nowości 26/10/2011

Rzecz niebywała, oto w tym samym miesiącu, do sprzedaży trafia kolejny numer The Walking Dead. W ciągu trzech tygodni pojawiły się więc dwa numery tej serii. Również prawdopodobnym jest, że do końca tego roku do sklepów trafią jeszcze cztery numery Niezwyciężonego (#84 już w przyszłym tygodniu), które nadgonią trochę półroczne opóźnienie w stosunku do kalendarza wydawniczego. W końcu też, po dziesięciu miesiąca obsuwy, pojawia się dziś Guarding the Globe #6 zamykający pierwszą mini-serię ze Strażnikami Ziemi.
Guarding the Globe #6 - scenariusz: Robert Kirkman i Benito Cereno, rysunki: Kris Anka, kolory: ???
Konkluzja przebojowej mini-serii. The Order w końcu decyduje się na ruch, przez co Strażnicy Globu znajdą się w największym niebezpieczeństwie z jakim mieli styczność do tej pory. Nie wszyscy wyjdą z tego bez szwanku. Zostaną również ujawnione ostateczne losy Monster Girl i Robota. 26 października. 32 strony. 3,50 USD.The Walking Dead #90 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Charlie Adlard, szarości: Cliff Rathburn.
Glenn wkrótce pożałuje swojej decyzji. 26 października. 32 strony. 2,99 USD.

The Walking Dead: Weekly #43 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Charlie Adlard, szarości: Cliff Rathburn.
Tak długie i bezpieczne życie pomiędzy umarłymi może sprawić, że twoja czujność zostanie uśpiona. Zapominasz, jak naprawdę są niebezpieczni... popełniasz błędy... tracisz życie. 26 października. 32 strony. 2,99 USD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz