piątek, 16 grudnia 2011

Zapowiedzi na marzec 2012

Image Comics ujawniło zapowiedzi na marzec 2012 roku, a wśród nich znajduje się aż pięć regularnych serii pisanych przez Kirkmana oraz jedno wydanie specjalne. Szczegóły poniżej. Z innych rzeczy, w marcu ponownie startuje imprint Extreme, a wraz z nim kontynuacje serii Bloodstrike, Glory i Prophet; kończy się pierwsza mini-seria rewelacyjnego Strange Talent of Luther Strode; rozpoczyna się Saga Briana K. Vaughana i Fiony Staples a także ukazuje się (chyba zupełnie po raz pierwszy) wydanie Savage Dragona w twardej oprawie.

Invincible #91
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Ryan Ottley

Kolor: John Rauch
Data wydania: 14 marzec 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

Nowy Niezwyciężony nie wycofa się, nie podda i nie będzie grał miło. Co się dzieje, kiedy Mark Grayson nie jest zadowolony ze swojego zastępcy? To wszystko oraz... to co wydarzyło się pomiędzy Robotem i Monster Girl w wymiarze Flaxan.


The Walking Dead #94
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Charlie Adlard
Tusz i cienie: Cliff Rathburn.
Data wydania: 28 marca 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

Kontynuacja "Większego Świata". Rick i jego grupa trafia do nowej społeczności, prowadzonej przez charyzmatycznego lidera. Rick doświadczył to wcześniej. Czy to początek nowej ery pokoju dla Ricka i innych... czy może ten mężczyzna jest równie niebezpieczny jako Gubernator?

The Walking Dead: Cutting Room Floor HC
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Charlie Adlard
Tusz i cienie: Cliff Rathburn.
Data wydania: 14 marca 2012
 Liczba stron: 112
Cena: 19,99 USD.

Po raz pierwszy, spojrzenie za kulisy tworzenia scenariusza do pierwszych zeszytów nagrodzonej Eisnerem serii The Walking Dead Roberta Kirkmana. Zobaczcie jakie wątki zostały wycięte i wylądowały w koszu. Materiał zawiera również komentarze Kirkmana do niewykorzystanych momentów, a także nigdy wcześniej niepublikowane materiały.

Thief of Thieves #2
Scenariusz: Robert Kirkman i Nick Spencer
Rysunki: Shawn Martinbrough
Kolory: ???
 Data wydania: 7 marca 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD

Conrad Paulson zrezygnował z życia jako Redmond, międzynarodowy mistrz kradzieży, aby odzyskać pozory życia jakie dawno zostawił za sobą. Czy to wystarczy aby pogodzić się z żoną? Czy uratuje własnego syna? A może skończy się to śmiercią ich wszystkich?

Super Dinosaur #10
Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Jason Howard
Kolory: Jason Howard
 Data wydania: 21 marzec 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

Przestraszony Wygnaniec, udowadnia, że może być o wiele groźniejszym niż max Maximus kiedykolwiek był. Super Dinosaur zostaje zaatakowany przez Dino-Ludzi pod wodzą Wygnańca. Tymczasem Derek musi zinfiltrować tajną bazę nowego wroga, aby odnaleźć klucz do jego definitywnego pokonania. Ale co z matką Dereka? Czy kiedykolwiek dowie się, że ona żyje?

The Infinite #7
Scenariusz: Robert Kirkman,
Rysunki: Rob Liefeld,
Kolory: ???,
Data wydania: 7 marca 2012
Liczba stron: 32 i 48
Cena: 2,99 USD
Cena wydania deluxe: 5,99 USD.

Plan Bowena rozpada się, podobnie jak jego drużyna. Ma tylko jedno miejsce, w które może się udać by zmienić bieg wydarzeń. Aby pokonać The Infinite i ocalić świat... jest tylko jedna osoba, której może zaufać... jego ojciec. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz