niedziela, 23 września 2012

InvinciNews - Raport #0003

Cytat tygodnia prosto z Twittera Roberta Kirkmana (pytanie od fana): Do you write anything else other than Invincible? I thought I heard that you did but im not sure... Genialne. Tymczasem newsów w świecie kirkverse całkiem sporo, nawet obrazków kilka fajnych się pojawiło. Polecanek dziś nie będzie. Zapraszam więc czym prędzej.--------------------------------------------- WIADOMOŚCI ---------------------------------------------  
Zapowiedzi na grudzień 2012 - Comics Book Resources
Ukazały się w końcu zapowiedzi na ostatni miesiąc tego roku, a wśród nich Invincible #99, Guarding the Globe vol.2 #4, The Walking Dead #105, The Walking Dead Omnibus vol. 4, Thief of Thieves #11 i Super Dinosaur #17. W grudniu rusza też druga mini-seria z genialnym Lutherem Strode.

Invincible #95 PREVIEW - Comics Book Resources, Cory Walker Blog
W najbliższą środę - 26 września - ukaże się kolejny numer Niezwyciężonego. Tym razem 80% zeszytu narysował Cory Walker (historia Monster Girl i Robota) a tylko 20% Ryan Ottley (dalszy ciąg inwazji Flaxan). W numerze 96 proporcje te odwrócą się. Pod pierwszym linkiem jest okładka oraz przykładowe plansze.

Skybound na NYCC - Skybound
Imprint Kirkmana udostępnił rozpiskę spotkań, paneli i listę exclusive'ów, które pojawią się na New York Comic Conie w dniach 10-14 października.

Ottley w Hero Initiative - Deviantart
Ryan Ottley udostępnił swoją okładkę do Hero Initiative 100 Project (szczegóły w poprzednim raporcie), która zostanie zlicytowana w szczytnym celu wspomagania potrzebujących artystów.
Ottley w hołdzie Kirby'emu - Ryan Ottley Official Site
Z okazji 95-tej rocznicy urodzin Jacka Kirby, wielu artystów wzięło i narysowało grafikę aby uczcić pamięć tego legendarnego artysty. Wszystkie prace (dostępne tutaj) zostały przekazane do licytacji. Dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji Hero Inititaive.

Kolejne Short Story z TWD - iFanboy, Geekexchange
W tegorocznej edycji CBLDF Liberty Annual, która ukaże się 31 października nakładem Image Comics, pojawi się kolejny krótki epizod ze świata komiksowych Żywych Trupów. Będzie to opowieść traktująca o jednym z największych przeciwników Ricka i spółki - Gubernatorze. Jest to już trzeci short (po Image Holiday Special 2005 [Morgan i Duane] i Playboy 4/2012 [Michionne] - nie licząc alternatywnej historii z The Walking Dead #75) dopowiadający historie niektórych postaci. Może Taurus Media pomyśli o polskich czytelnikach i stworzy wydanie zbiorcze...?

Kolejne webizody TWD - Bleeding Cool
Pierwszego października, czyli dwa tygodnie przed premierą trzeciego sezonu TWD, w sieci zadebiutuje druga seria webizodów reżyserowanych przez Grega Nicotero. Opowieść Cold Storage składać się będzie z czterech 5-minutowych odcinków skupiających się na Chase'ie (Josh Stewart) szukającym swojej zaginionej siostry w pierwszych chwilach zombie apokalipsy.

--------------------------------------------- UKAZAŁY SIĘ --------------------------------------------- 
The Walking Dead #102 - PREVIEW
Kirkman i Adlard kończą przełomową opowieść Something to Fear.

--------------------------------------------- DEVIANTART REPORT ---------------------------------------------
Atomowa Eva od Roba Banbury (~Bambs79)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz