niedziela, 14 października 2012

InvinciNews - Raport #0004

Kończy się właśnie New York Comic Con - druga co do wielkości komiksowa impreza w USA. Niestety Robert Kirkman nie podzielił się zbyt wieloma informacjami na temat przyszłości swoich tytułów. Są natomiast dwie okładki z setnego numeru Niezwyciężonego i kilka wywiadów do pooglądania, plus kilka ciekawostek i kilka fotek. Zachęcam do odwiedzenia twittera Ryana Ottleya, gdzie podzielił się fotkami swoich commissionów zrobionych na NYCC. Przypominam też, że dziś premiera trzeciego sezonu TWD w USA

--------------------------------------------- WIADOMOŚCI ---------------------------------------------  


Vince w Nowej Fantastyce - Nowa Fantastyka
Tak jak wspominałem wcześniej, w październikowym numerze Nowej Fantastyki pojawił się mały tribute do Niezwyciężonego (i Battle Pope). Jest to okładka do numeru #78 serii umieszczona na jednym z kadrów z promocyjnego shorciaka "Kłamca: Brand Manager". Jest on też umieszczony jako dodatek do albumu "Kłamca: Viva l'arte". Całego shorciaka można też przeczytać pod linkiem wyżej.


Invincible #100 - CBR
Jubileuszowy numer Niezwyciężonego, podobnie jak The Walking Dead #100, będzie posiadał kilka wariantów okładek. Oficjalnie na razie zaprezentowano jeden wraparound, a nieoficjalnie fotka innej okładki - obie w wykonaniu Ryana Ottleya. W źródle newsa można też zapoznać się ze skrótem spotkania z Kirkmanem podczas NYCC.

Wywiad z Niezwyciężonym - The Hourly Web Planet
Pod powyższym linkiem można zapoznać się z krótkim wywiadem, jaki przeprowadzono z Niezwyciężonym. Oczywiście jest humorystyczny tekst z cyklu "co by było gdyby to było naprawdę". całkiem sympatyczna rzecz.

Wywiadówka - CBR, Newsarama 1, Newsarama 2
Podczas kończącego się właśnie New York ComicCon, Robert Kirkman udzielił kilku videowywiadów serwisom CBR i Newsarama. Zapraszam do linków.


Pluszowy Invincible - Twitter
Takie oto prezenty żony powinny sprawiać swoim mężom ;)

Kirkman vs. Moore, Tony Moore - Bleeding Cool
Robert Kirkman i Tony Moore zakopali topór wojenny i doszli do porozumienia w sprawie praw do The Walking Dead, i wycofali pozwy przeciwko sobie. I żyli długo i szczęśliwie.


Druga seria filmowych figurek TWD - Geek News
Todd McFarlane szykuje już drugą serię serialowych figurek do The Walking Dead. Wśród nich znajdą się Shane Walsh, Deputy Rick Grimes, Bicycle Girl Zombie, Well Zombie i RV Zombie.

--------------------------------------------- UKAZAŁY SIĘ ---------------------------------------------
Guarding the Globe vol. 2 #2 - PREVIEW

--------------------------------------------- DEVIANTART REPORT -----------------------------------
Autorka: Allyson O'Dell

------------------------------------------------------- COSPLAY ---------------------------------------------
Cosplay prosto z NYCC2012 - Twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz