wtorek, 7 września 2010

---->> KONKURS <<----

W dniu dzisiejszym mam zaszczyt rozpocząć mały konkurs . Jest to niespodzianka, którą obiecałem kilka dni temu i liczę na to, że spotka się z aprobatą :) Zabawa jest mocno związana z ostatnią ankietą, w której mogliście zaproponować swoje typy do ekranizacji filmowych. W związku z czym Waszym zadaniem będzie udzielenie odpowiedzi na identyczne pytanie, z tą różnicą, że należy tą odpowiedź uzasadnić. A więc:

 Jaki kolejny tytuł Roberta Kirkmana powinien zostać zekranizowany? Odpowiedź uzasadnij.

Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma ode mnie oryginalny album Invincible Presents: Atom Eve, zbierający dwa zeszyty mini-serii. Oprócz tego trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone kuponami rabatowymi (każde po dwie sztuki) o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com (kupony ważne do 30.09.2010 przy zakupach min. 50 zł).

REGULAMIN:
1: Teksty o objętości nie większej niż 2500 znaków (ze spacjami) należy przesłać na adres pawel kropka deptuch at gmail kropka com
2: Teksty można przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do północy 19 września 2010. 
3: Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie subiektywnej oceny organizatora konkursu, czyli mnie :)
4: Trzy zwycięskie teksty zostaną zamieszczone na blogu pod tagiem nerdoza.
5: Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę; innymi słowy regulamin może zostać zmieniony.

Powodzenia! Piszcie same dobre teksty i niech wygra najlepszy! 

3 komentarze:

  1. Niestety spasuję. Na samą myśl o tak poważnej nagrodzie cierpną mi palce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mówię oczywiście o kuponach :).

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie poddawaj się ;) Te kupony to jedynie forma bonusu, nagroda pocieszenia. Przyznać muszę, żę w tym sklepie można z tą zniżką zaopatrzyć się w zagraniczne tytuły po fajnych cenach. Ja nabyłem tak drugiego Savage Dragona w bardzo przyjemnej dla mojego portfela cenie ;)

    OdpowiedzUsuń