poniedziałek, 13 maja 2013

KONKURS ZOMBIE, ZOMBIE, ZOMBIE

Zapraszam do udziału w konkursie organizowanym przez Recenzjum, w którym do wygrania jest komplet książek o tematyce zombie z wydawnictwa SQN - Narodziny Gubernatora, Droga do Woodbury i Feed Przegląd Końca Świata. Konkurs jest objęty patronatem Niezwyciężonego i potrwa do 13 czerwca 2013r.

Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie, zombie, zombie!

Jesteście przygotowani na zombie-apokalipsę? Nie? To koniecznie musicie zapoznać się z książkami, w których żywe trupy zdominowały ludzkość. Tam też można dowiedzieć się na przykład o słabych i mocnych stronach ożywieńców, o tym jaką część ciała należy odciąć, aby takowy przestał się ruszać oraz mnóstwo innych ciekawych rzeczy! Lubicie zombiaki? Nie lubicie? To bez znaczenia! One w końcu nadejdą! To tylko kwestia czasu! A lepiej, abyście byli przygotowani!

Jako poczciwi i pomocni obywatele oferujemy wam szansę na zdobycie książek o tych pokracznych istotach. Nie dajcie się zjeść! Weźcie udział, wygrajcie i dowiedzcie się jak skutecznie bronić się przed hordą żywych trupów! Chyba chcecie zachować swój mózg, co nie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz