środa, 18 maja 2011

Science Dog po raz drugi W SKLEPACH (update)

Po trzymiesięcznej obsuwie, do sprzedaży trafił kolejny numer Science Doga, postaci, która pojawia się tu i ówdzie na łamach Niezwyciężonego. Oprócz tego pojawiło się drugie wydanie Super Dinosaura #1 z inną okładką. UPDATE: Ukazał się również Super Dinosaur Origin Special w wersji komercyjnej (7 maja ten sam numer z innym kolorem okłądki ukazał się z okazji Free Comics Book Day).
Science Dog Special #2 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Cory Walker, okładka: Cory Walker i Dave Stewart.
Z ogniem walcz ogniem, ze złem walcz nauką! Zeszyt zbiera nigdy niewznawiany back-up z Invincible #75, jak również zupełnie nową, nigdy wcześniej nie publikowaną konkluzję opowieści. Ta historia była tworzona przez lata - nie przegapcie tego epickiego zakończenia! 18 maja. 32 strony. 3,50 USD.

Super Dinosaur Origin Special #1 - scen. Robert Kirkman, rys. Jason Howard
W końcu pojawił się Super Dinozaur! W tym samodzielnym wydaniu specjalnym dowiesz sięwszystkiego co trzeba o najlepszym przyjacielu Dereka Dynamo - Super Dinozaurze. Skąd pochodzi? Jak uniknął wyginięcia? Czym jest Wewnętrzna Ziemia? Czym, do cholery, jest DynOre i dlaczego jest tak niebezpieczne? To wszystko i znacznie więcej zostanie wyjawione! 18 maja. 32 strony. 2,99 USD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz