wtorek, 17 maja 2011

ZAPOWIEDZI na sierpień

Pojawiły się wreszcie zapowiedzi Image Comics na sierpień tego roku. I już tutaj pojawia się kilka ciekawostek. Od #85 numeru Invincible'a, serię przejmuje Cory Walker. Zabieg ten będzie tożsamy z tym co zaobserwowaliśmy w numerach #66-67, gdy Walker (oczywiscie wraz z Kirkmanem) w dwóch numerach zaprezentował nam przygotowania do Wojny VIltrumiańskiej, tym samym dając Ottley'owi trochę czasu na nadrobienie swoich zeszytów. Współtwórca Invincible'a i tym razem przeniesie nas w kosmos wraz z Omni-manem i jego żoną Debbie. Druga ciekawostka to taka, że w końcu ukaże się Kompendium Invincible'a, zawierajace numery #1-47 - i to w bardzo przystępnej cenie. Prawdopodobnie nie będzie w tym wydaniu żadnych dodatków.
Z innych tytułów, w sierpniu pojawi się pierwszy numer The Inifnite spółki Kirkman/Liefeld, na okładki którego patrzę i wciąż nie mogę się przekonać.
Invincible #85 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Cory Walker, kolory: Nikos Koutsis.
W tej specjalnej, dwuzeszytowej opowieści matka oraz ojciec Invincible'a powracają na planetę Telescria. Omni-Man i Młody Omni-Man łączą siły i razem przeciwstawiają się kosmicznej przestępczości. A przez ten czas pojawia się nowe zagrożenie... i to takie, które może przynieść koniec całego życia na Ziemi! 17 sierpnia. 32 strony. 2,99 USD.
Invincible Compendium vol. 1 TP - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Cory Walker i Ryan Ottley, kolory: Bill Crabtree.
Image Comics przedstawia pierwsze 47 zeszytów serii Invincible - najlepszej serii superbohaterskiej we wszechświecie - w jednym potężnym wydaniu! 3 sierpnia. 1024 strony. 64,99 USD.

Super Dinosaur #4 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Jason Howard, kolory: Fco Plascencia.
Szał Mega-Raptora wciąż trwa! Derek Dynamo i Super Dinosaur stają naprzeciw największemu i najbardziej niebezpiecznemu zagrożeniu, do czasu... ponieważ Max Maximus ujawnia swój główny plan. Po tym numerze nic już nie będzie takie samo! 24 sierpnia. 32 strony. 2,99 USD.

The Infinite #1 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Robert Liefeld.
Bojownik o wolność, Bowen, stracił wszystko w wojnie z The Infinite. Jego jedyną nadzieją jest podróż w przeszłość, do czasów zanim to wszystko się zaczeło. Bowen nie może zrobić tego sam, musi zwrócić się do jedynego sprzymierzeńca, któremu moze zaufać: do samego siebie. Czterdziestoletni, zniszczony przez wojnę człowiek, musi zjednoczyć się z młodszą, lekkomyślną i optymistyczną, 20-letnią wersja siebie... by ocalić świat!  3 sierpnia. 32 strony. 2,99$.
Wraz z pierwszym numerem, dostępna będzie również wersja Delux, ze szkicami i projektami Liefelda oraz z notatkami i fragmentami scenariusza Roberta Kirkmana. 3 sierpnia. 48 stron. 5,99$.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz