piątek, 8 lipca 2011

Zbliża się San Diego Comic-Con

Już za niecałe dwa tygodnie w Kalifornii odbędzie się kolejna edycja największego na świecie zlotu branży komiksowej, czyli San Diego Comic-Con. Powolutku do sieci wyciekają przeróżne informacje i teasery na temat tego co będzie można na tymże festiwalu zobaczyć, kogo spotkać, w co się zaopatrzyć i czego się dowiedzieć. Image Comics będzie zlokalizowane przy stoisku nr #2729 a jego integralną częścią ma być przybudówka z imprintem Roberta Kirkmana - Skybound. Poniżej ulotka jaką można znaleźć na oficjalnej stronie:
Swoją obecność potwierdzili już Ryan Ottley, Robert Kirkman, Jason Howard i Cliff Rathburn. Ten pierwszy zapowiedział również, że przywiezie swój najnowszy sketchbook Violence and Pinwheels (72 strony, w kolorze i B&W, twardej, lakierowanej oprawie w cenie 25$ za sztukę), który on-line będzie sprzedawany DOPIERO po SDCC 2011.
Innym exclusivem będzie popiersie zombiaka znanego z konsumpcji jelenia w lesie pod Atlantą. Ten gadżet będzie można nabyć w cenie 50$, a gratis dorzucą certyfikat autentyczności sygnowany przez Grega Nicotero - szefa efektów specjalnych w serialu The Walking Dead.
Póki co to tyle wieści zza oceanu. Kolejne zapewne prędzej niż później.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz