wtorek, 16 sierpnia 2011

ZAPOWIEDZI na listopad 2011

Nareszcie w zapowiedziach pojawił się trzeci tom Complete Invincible  Library, który prawie na 700 stronach pomieści zeszyty od numeru #48 do #70. Oprócz standardowej edycji dostępna będzie również wersja sygnowana i numerowana dostępna w liczbie 150 egzemplarzy w cenie 175$. Pozostałe zapowiedzi Image tutaj.
The Complete Invincible Library vol.3 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley, kolory: Fco Plascencia.
Ten potężny, prawie 700-stronicowy album zbiera zeszyty #48-70 regularnej serii Invincible [plus najprawdopodobniej The Astounding Wolf-Man #11 - pd], na kartach których Niezwyciężony zmienił barwy kostiumu, wziął udział w Wojnie Niezwyciężonych i stoczył epicki pojedynek z Conquestem. 23 listopada. 688 strony. 125,00 USD.

Invincible #88 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Ryan Ottley, kolory: ???.
Co tu dużo mówić. Invincible kontra Młody Omni-Man. 30 listopad. 32 strony. 2,99 USD.

Super Dinosaur #6 - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Jason Howard, kolory: Jason Howard.
Po potężnej bitwie z Mega Raptorem, Derek i Super Dinosaur muszą odbudować siedzibę rodziny Dynamo, ale złe Squidiousy mają inne plany. W odmętach głębin na naszych bohaterów czeka niebezpieczeństwo! 23 listopada. 32 strony. 2,99 USD.

Super Dinosaur vol.1 TPB - scenariusz: Robert Kirkman, rysunki: Jason Howard, kolory: Jason Howard.
Tutaj się wszystko zaczyna! Zły Max Maximus chce się dostać do Wewnętrznej Ziemi. Pragnie dinozaurów, które tam żyją. Pragnie również pochodzący stamtąd potężny minerał DynOre. Super Dinoasur i Derek Dynamo są jedynymi, którzy mogą go powstrzymać! Los świata spoczywa na barkach dziesięcioletniego chłopca i jego najlepszego kumpla, 3-metrowego Tyrannosaurusa Rexa, który uwielbia gry komputerowe. 23 listopada. 128 strony. 9,99 USD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz