czwartek, 20 października 2011

Zapowiedzi na styczeń 2012

W dniu wczorajszym Image Comics pochwalił się swoimi zapowiedziami na pierwszy miesiąc przyszłego roku. Wśród nich znajdzie się pięć tytułów Kirkmana. Wygląda też na to, że po ukazaniu się #52 numeru The Walking Dead Weekly, seria zostanie na jakiś czas wstrzymana. Zapewne wydawca nie chce zbyt szybko wyrównać jej z on-goingiem. Z ciekawszych rzeczy, pojawią się pierwsze numery nowych serii, takich jak Fatale, Prophet i Mondo, kontynuacje obiecujących Strange Talent of Luther Strode, Xenoholics, a także starych dobrych Chew, Elephantmen i Spawn. Poniżej szczegóły styczniowych tytułów:

Invincible vol. 15 TP: Get Smart  
Scenariusz: Robert Kirkman 
Rysunki: Ryan Ottley 
Kolor: Nikos Koutsis, John Rauch.
Data wydania: 11 styczeń 2012
Liczba stron: 144
Cena: 16,99 USD. 

Mark Grayson znalazł się na rozdrożu: czy udział w niekończących się bitwach jest najlepszym rozwiązaniem dla zagrożeń tego świata, czy może istnieje lepszy sposób? Album zbiera numery serii Invincible #79-84.

Invincible #89
Scenariusz: Robert Kirkman 
Rysunki: Ryan Ottley 

Kolor: ???
Data wydania: 11 styczeń 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD. 

Teraz wszystko jest zupełnie inne! Ktoś zupełnie nowy pojawił się w kostiumie Niezwyciężonego, ale dlaczego - i na jak długo? Odpowiedzi na te pytania i znacznie więcej otrzymacie w tym monumentalnym, zmieniającym status quo numerze. 

The Walking Dead #93 
Scenariusz: Robert Kirkman,
Rysunki: Charlie Adlard,
Tusz i cienie: Cliff Rathburn.
Data wydania: 25 styczeń 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.
W tym numerze rozpoczyna się opowieść "Większy Świat". W trakcie drogi do monumentalnego, setnego numeru serii, świat ulega zmianom. Grupa ocalałych Ricka ma przed sobą nowe zagrożenia, ale też nowe możliwości. Po tym numerze nic już nie będzie takie samo - a z tą serią wiecie, że to prawda.

Super Dinosaur #8 
Scenariusz: Robert Kirkman,
Rysunki: Jason Howard,
Kolory: Jason Howard,
Data wydania: 18 styczeń 2012
Liczba stron: 32
Cena: 2,99 USD.

Walka z The Exile osiąga apogeum! Super Dinosaur i Derek Dynamo stoją naprzeciwko zagrożeniu o niewyobrażalnych rozmiarach. Wszystko to sprawia, że Doctorowi Dynamo coraz trudniej utrzymać w tajemnicy straszliwy sekret.

The Infinite #6
Scenariusz: Robert Kirkman,
Rysunki: Rob Liefeld,
Kolory: ???,
Data wydania: 4 styczeń 2012
Liczba stron: 32 i 48
Cena: 2,99 USD
Cena wydania deluxe: 5,99 USD.

Pytania znalazły odpowiedź a szczegóły w końcu zostały ujawnione. W jaki sposób Imperius zbudował Maszynę Czasu? Dlaczego to zrobił? I co mu się przydarzyło, że zszedł na ścieżkę podboju? Odpowiedzi na te wszystkie pytania i wiele więcej zawarte są w tym specjalnym numerze poświęconym nikczemnikowi Imperiusowi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz