sobota, 30 listopada 2013

InvinciNews - Raport #0006

W dzisiejszym raporcie będzie wyjątkowo dużo prywaty, ale o dziwo zupełnie w temacie bloga. A więc zaczynając od najstarszych:


Na Kolorowych Zeszytach zawitał cały mój cykl "Chmurki za miedzą", który przez pół roku pojawiał się w cyfrowym bonusie do Nowej Fantastyki. Dzięki temu możecie poczytać o takich tytułach Image'a jak Chew, Sea Bear & Grizzly Shark, The Strange Talent of Luther Strode oraz crossoverze Star Trek The Next Generation / Doctor Who: Assimilation², Frankenstein's Womb i Do Androids Dream of Electric Sheep: Dust to Dust.

Kontynuacja "chmurek" będzie publikowana mniej więcej co miesiąc na portalu Dzika Banda. Jako pierwszy (siódmy) pojawił się tam tekst o Repulse Szymona Kudrańskiego.

Również na Dzikiej Bandzie znajdziecie dwa rankingi dotyczące Kirkmana. Pierwszy: 5 komiksów Roberta Kirkmana, które trzeba znać, drugi: 5 tytułów powiązanych z The Walking Dead - przewodnik dla wydawców.

Od wczoraj w sprzedaży znajduje się grudniowy numer Nowej Fantastyki, w którym piszę o moim koniku, Niezwyciężonym. Poniżej okładka magazynu i zajawka z pierwszą (z trzech) stron:

Na blogu Krzysztofa Tymczyńskiego o Image Comics (bardzo polecam) pojawił się wpis, w którym rozmawiamy trochę o tym wydawcy i trochę o Kirkmanie. Polecam.

Z ciekawszych rzeczy, mogę nieoficjalnie zdradzić, że wkrótce rusza tłumaczenie The Walking Dead: The Fall of the Governor pt. 1. Premiera od SQN zapewne w lutym 2014 r. Premiera drugiej części została zaplanowana na 4 marca 2014 r. w USA.

Na wiosnę 2014 Skybond zaplanowało premierę nowego on-goina Roberta Kirkmana z rysunkami Paula Azacety. Outcast ma być dramatem o egzorcyzmach i drugim po The Walking Dead komiksem grozy w portfolio Kirkmana.

Na koniec polecam recenzję Artbooka Charliego Adlarda autorstwa Teoh Yi Chiena:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz